Developers Diary
Copyright ©

Інтерв`ю з 2D-artist катсцен до "My first kiss". Як я стала малювати арти до візуальної новели?

Ім’ямене звати Анастасія - 2D artist. Ви можете впізнати мене по кат-сценам в грі MY FIRST KISS


Кількість років або день народження-


Хто ви за mbti?-

Faifly cat : цю художницю ви маєте змогу почути кожні вихідні на нашому Tiktok каналі. Головна дикторка Faifly games.

Одна з кат-сцен, яку я намалювала

Так, як я стала малювати арти до візуальної новели?

Зараз розповім.

ДИТИНСТВО

безкоштовний арт

Все розпочалось із розмальованого паспорта мами, коли тільки дізналась, що таке ручка. Пам’ятаю у школі , задали намалювати курочку, мені поставили 10, а не 12, бо у курок немає борідки, тільки у півників. Вчителька напевно не бачила ніколи у житті курей. Це образа на все життя.

До 15 років, малювання для мене було не більше чим хобі, чудовий спосіб виразити свої почуття до світу, до улюблених ігор, фільмів, аніме і т.д. Все що мені подобалось, обов'язкового потрапляло на папір, а ще за свою творчість мала гарні оцінки в школі, бо всі шкільні та стінгазети, були моїми.

Були спроби ходити до художньої школи, але своє було набагато цікавіше малювати, тому всі свої знання черпала з інтернету та інколи книжок. Особливо пам’ятаю книгу типу «Як малювати мангу», після неї мої скіли гарно просунулись. Але все ще, це було тільки хобі, бо я мріяла стати розробником ігор. Тому вступила в коледж, спеціальність комп'ютерний інженер. Старанно навчалась, мені подобалось програмування, мрії про вступ до Харківського університету.

АТО.

У 2014 всі мрії зруйнували "любители русского мира", вторгнення росії під прикриттям ополченців. Тоді життя розділилось на «до» і «після».

Зранку дізнались, що треба хутчіше виїжджати, кинувши все, взявши тільки валізу літніх речей. Про творчість і натхнення забула на два роки, важкі часи були.

УНІВЕР

У 19 років знов навчилась мріяти. З хобі, малювання переросло у підробіток. Брала замовлення на портрети, ілюстрації, логотипи та дизайн. Навчилась монтувати, та працювати з after effects. Зрозуміла що UI\UX дизайн точно не моє.

На 3 курсі універу, зрозуміла, що хочу стати художником у гейм дейві. Почала вчитись малювати на графічному планшеті, але не так швидко, як хотілось, бо ще був бакалавріат, магістратура.

Тільки у 2021 почався мій шлях, як 2D artist, фриланс, знайомства з новими замовниками, але це дуже виснажувало. Вихідних не існувало, бо замовників не турбувало, що ти також людина і є вихідні. Згодом знайшла гарну роботу, де навчилась цінувати себе, як митець та цінувати свій час. Мрії про переїзд до Києва, мрії повністю присвятити себе розвитку, як 2D artist.

ВІЙНА

2022 рік. Життя всіх українців йде шкереберть. Дякуючи долі та ЗСУ, нам не прийшлось знов виїжджати з міста, де було побудоване моє нове життя.

Страх за життя рідних та близьких, за батька, який з 2014 служить і захищає кордони.

Мій проєкт, де я працювала, закрили. Заздрила художникам, які можуть показати свій біль через творчість. Можливо, стало б легше, але життя не зупинилось.

Почала вивчати Blender, завжди цікавило 3D, навіть встигла взяти замовлення на 3D моделі. Таким чином налаштувала себе знов на роботу.

FAIFLY GAMES

Виснажливий фріланс. Тим часом шукаю постійну роботу, багато компаній переїхало, але також продовжували життя.

Побачила вакансії від компаній візуальних новел, які шукають 2D artist. Вирішила спробувати, бо читання візуальних новел є моїм із найулюбленіших способів відпочити.

Отримала тестове завдання від Faifly games, було трохи важко знов повертатись до стилю аніме, бо розвивалась більше до реалізму.

Раділа, що ТЗ було пройдено успішно. Випробувальний термін, який плавно перетік у роботу над проєктом “My first kiss”.

Це доречі перша варіація Яна.

Зараз, мені круто працювати з іншими художниками. Бачити, як вони також працюють, розвиваються, тому це мотивує йти тільки вперед. Команда з якими не страшно долати труднощі. Неперевершені відчуття, коли ти можеш пограти у гру, до якої додав щось своє. Дякую, що на початку мого шляху, трапились такі чудові люди.

Але історія тільки розпочата) Хочу відновити свій творчий куточок instagram @art.anakira. Тому ваша підписка і лайк змотивує творити ще більше.

Дякую за увагу!